3: 1 - 1BiTv.com

3: 1

3: 1

Egipt zdecydował się złożyć protest sądowy po klęsce z Rosją

Egipt zamierza złożyć oficjalny protest FIFA nad przemówieniem sędziego podczas przegranej 3: 1 w Sankt Petersburgu we wtorek.
Paragwajski Enrique Caceres jest osobą, o której mowa.
"Chcemy przeprowadzić śledztwo w wykonaniu całego zespołu sędziowskiego", powiedział prezes egipskiego związku piłki nożnej Hani Abo Reed.
Abo Reed, który jest również członkiem Rady FIFA, powiedział, że Egipt uznał, że Ahmed Fathi został odepchnięty, aby zdobyć piłkę w drugiej połowie w drugiej połowie i wysłał go do własnej siatki i dał Rosji przewagę . Powiedział również, że w 78 minucie, kiedy napastnik Marwan Mohsen, w którym uczestniczył obrońca Rosji Ilya Kutepov, powinien być pinalet.
"Sędzia musiał użyć VAR (systemu asystenta sędziego wideo), aby sprawdzić i przyznać grzywnę, a także musiał zobaczyć, że Fatah został zepchnięty" - dodał Abo Reed.
"To jest nasze prawo do złożenia skargi i poprosić o dochodzenie", powiedział.
Egipt poniósł drugą porażkę w turnieju i wczesną eliminację po raz pierwszy na Mistrzostwach Świata od 1990 roku.
Grają swoją ostatnią grę grupy A przeciwko Arabii Saudyjskiej w zawodach pomiędzy dwoma emerytowanymi drużynami w Wołgogradzie w poniedziałek.
"Wiem, że ludzie w Egipcie są niezadowoleni z naszych wyników, ale jest to nasz pierwszy turniej w 28. Brakowało nam doświadczenia" - powiedział Abo Reed.